-
−1%
Esperanza EKK026 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W juodas, skaidrus
Esperanza EKK026 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W juodas, skaidrus


















Esperanza EKK026 elektrinis virdulys 1,7 L 2200 W juodas, skaidrus
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Adjustable thermostat | Yes |
| Number of temperature settings | 5 |
| Anti-calc filter | No |
| Control type | Touch |
| Product colour | Black, Translucent, White |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Water level indicator | Yes |
| Housing material | Glass, Plastic |
| Concealed heating element | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| Power source | AC |
| Power | 2200 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| 360° rotational base | Yes |
| Cord length | 0.75 m |
| Hinged lid | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Cordless | No |
| Auto power off | Yes |
| Illumination | Yes |