Esperanza EKK025W Elektrinis virdulys 1,7 L baltas, daugiaspalvis 1500 W
Esperanza EKK025W Elektrinis virdulys 1,7 L baltas, daugiaspalvis 1500 W



Esperanza EKK025W Elektrinis virdulys 1,7 L baltas, daugiaspalvis 1500 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Korpuso medžiaga | Plastikas, Stiklas |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Apsauga nuo išgaravimo | Taip |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Produkto spalva | Permatomas, baltas, Balta |
| Galia | 1500 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Belaidis | Taip |
| Dangčio atidarymo tipas | Mygtukas |
| Laido ilgis | 0,75 m |
| Įspėjimai | Prieš valydami, išjunkite įrenginį ir atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio. Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. Nepalikite įrenginio be priežiūros veikimo metu. |