Esperanza EKK012 Elektrinis virdulys 1,7 L Juodas, Daugiaspalvis 2200 W
Esperanza EKK012 Elektrinis virdulys 1,7 L Juodas, Daugiaspalvis 2200 W






Esperanza EKK012 Elektrinis virdulys 1,7 L Juodas, Daugiaspalvis 2200 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Apsauga nuo išgaravimo | Taip |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Produkto spalva | Permatomas, baltas, Juoda |
| Korpuso medžiaga | Stiklas, Plastikas |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 2200 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Laido ilgis | 0,75 m |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Dangčio atidarymo tipas | Mygtukas |
| Belaidis | Taip |