- Prekė sandėlyje
Elektrinis virdulys Maestro MR-026 (MR-026-WHITE) Baltas
Elektrinis virdulys Maestro MR-026 (MR-026-WHITE) Baltas




Elektrinis virdulys Maestro MR-026 (MR-026-WHITE) Baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Water level indicator | Yes |
| Lead cable length | 0,7 m |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Concealed heating element | Yes |
| Lid opening type | Button |
| Kettle interior material | Stainless steel 18/10 |
| Auto shut-off | Yes |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | White |
| Power source | AC |
| Maximum power | 1800 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Power | 1500 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Warnings | Avoid contact with water when using., Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. |