Elektrinis virdulys Maestro MR-023 (MR-023-GREEN) Žalias
Elektrinis virdulys Maestro MR-023 (MR-023-GREEN) Žalias





Elektrinis virdulys Maestro MR-023 (MR-023-GREEN) Žalias
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Temperatūros nustatymai | 4 |
| Produkto spalva | Žalia |
| Korpuso medžiaga | Polipropilenas (PP), Borosilikatinis stiklas |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Dviguba siena | Taip |
| Švino kabelio ilgis | 0,7 m |
| Šilumos palaikymo funkcija | Taip |
| Virdulio vidinė medžiaga | Nerūdijantis plienas 304 |
| Temperatūros kontrolė | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Galia | 1800–2200 W |
| Įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Įspėjimai | Nepalikite įrenginio be priežiūros veikiant. Prieš valydami, išjunkite įrenginį ir atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio. Naudojant venkite sąlyčio su vandeniu. |