- Prekė sandėlyje
Elektrinis virdulys Concept RK-3385 1,7 l 2200 W Juoda
Elektrinis virdulys Concept RK-3385 1,7 l 2200 W Juoda










Elektrinis virdulys Concept RK-3385 1,7 l 2200 W Juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| LED display | Yes |
| Product colour | Black |
| Housing material | Plastic, Stainless steel |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Water level indicator | Yes |
| Power | 1850-2200 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Width | 220 mm |
| Height | 260 mm |
| Depth | 160 mm |
| Weight | 1.11 kg |
| 360° rotational base | Yes |
| Lid opening type | Manual |
| Auto power off | Yes |
| Cordless | No |
| Warnings | Avoid contact with water when using., Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. |