- Prekė sandelyje
DeLonghi KBOV 2001.BK elektrinis virdulys 1,7 L juodas, rudas 2000 W
DeLonghi KBOV 2001.BK elektrinis virdulys 1,7 L juodas, rudas 2000 W






DeLonghi KBOV 2001.BK elektrinis virdulys 1,7 L juodas, rudas 2000 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 10 - 15*
d. d.
| Water level indicator | Yes |
| Product colour | Black, Bronze |
| Adjustable thermostat | No |
| Concealed heating element | Yes |
| Filtering | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Housing material | Stainless steel |
| Overheat protection | Yes |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power | 2000 W |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Weight | 1.3 kg |
| Depth | 230 mm |
| Width | 230 mm |
| Height | 265 mm |
| 360° rotational base | Yes |
| Wide opening lid | Yes |
| Cordless | Yes |
| Auto power off | Yes |