Concept RK0091 Keraminis elektrinis virdulys 1,5 l Šviesiai pilka
Concept RK0091 Keraminis elektrinis virdulys 1,5 l Šviesiai pilka








Concept RK0091 Keraminis elektrinis virdulys 1,5 l Šviesiai pilka
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Valdymo tipas | Svirtis |
| Šilumos palaikymo funkcija | Ne |
| Apsauginis filtras nuo kalkių | Ne |
| Reguliuojamas termostatas | Ne |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Korpuso medžiaga | Keramika |
| Produkto spalva | Šviesiai pilka |
| Vandens bako talpa | 1,5 l |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 1500 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Ūgis | 240 mm |
| Gylis | 150 mm |
| Svoris | 1,65 kg |
| Plotis | 230 mm |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Įspėjimai | Nepalikite įrenginio be priežiūros veikimo metu. |