- Prekė sandėlyje
Clatronic WK 3834 elektrinis virdulys 1 l 900 W juodas
Clatronic WK 3834 elektrinis virdulys 1 l 900 W juodas






Clatronic WK 3834 elektrinis virdulys 1 l 900 W juodas
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 14*
d. d.
| Water tank capacity | 1 L |
| Product colour | Black |
| Control type | Lever |
| Overheat protection | Yes |
| Filtering | Yes |
| Removable filter | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Power | 900 W |
| Power source | AC |
| AC input voltage | 220-240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Auto power off | Yes |
| On/off switch | Yes |
| Cordless | Yes |