Bosch TWK7L467 elektrinis virdulys 1,7 L 2400 W Šampanas
Bosch TWK7L467 elektrinis virdulys 1,7 L 2400 W Šampanas
Bosch TWK7L467 elektrinis virdulys 1,7 L 2400 W Šampanas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Housing material | Stainless steel |
| Boil-dry protection | Yes |
| Filtering | Yes |
| Control type | Buttons |
| Concealed heating element | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Adjustable thermostat | No |
| Anti-calc filter | Yes |
| Product colour | Champagne |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Power source | AC |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 2400 W |
| Height | 275 mm |
| Weight | 1.3 kg |
| Depth | 150 mm |
| Width | 216 mm |
| Cord length | 0.8 m |
| Cord storage | Yes |
| Lockable lid | Yes |
| Cordless | No |
| Auto power off | Yes |