Bosch TWK70B03 elektrinis virdulys 1,7 L 2400 W juodas, skaidrus
Bosch TWK70B03 elektrinis virdulys 1,7 L 2400 W juodas, skaidrus





Bosch TWK70B03 elektrinis virdulys 1,7 L 2400 W juodas, skaidrus
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Sertifikavimas | CE, EAC-Eurazija, UA |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Produkto spalva | Juoda, Permatomas, baltas |
| Korpuso medžiaga | Stiklas |
| Filtro medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Apsauga nuo išgaravimo | Taip |
| Filtravimas | Taip |
| Nuimamas filtras | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Galia | 2400 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Svoris | 1,7 kg |
| Belaidis | Taip |
| Neslystančios kojelės | Taip |
| Laido laikymas | Taip |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Dangčio atidarymo tipas | Mygtukas |
| Užrakinamas dangtis | Taip |
| Atlenkiamas dangtis | Taip |
| Apšviestas įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Laido ilgis | 0,8 m |