Bosch TWK4M223 elektrinis virdulys 1,7 L 2400 W Juodas
Bosch TWK4M223 elektrinis virdulys 1,7 L 2400 W Juodas











Bosch TWK4M223 elektrinis virdulys 1,7 L 2400 W Juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Panardintas kaitinimo elementas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Šilumos palaikymo funkcija | Ne |
| Paslėptas kaitinimo elementas | Taip |
| Vandens lygio indikatorius | Taip |
| Apsauginis filtras nuo kalkių | Taip |
| Apsauga nuo išgaravimo | Taip |
| Vandens bako talpa | 1,7 l |
| Nuimamas filtras | Taip |
| Garsinis parengties signalas | Ne |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Galia | 2400 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Ūgis | 261 mm |
| Gylis | 159 mm |
| Plotis | 228 mm |
| Svoris | 1,3 kg |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| 360° besisukantis pagrindas | Taip |
| Sukurta kelionėms | Ne |
| Laido ilgis | 0,8 m |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Belaidis | Taip |
| Laido laikymas | Ne |
| Neslystančios kojelės | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| Forma | Ąsočio forma |
| Nuimamas pagrindas | Ne |
| Garantinis laikotarpis | 12 metų |