- Prekė sandėlyje
Bosch TWK2M164 elektrinis virdulys 1,7 L 2400 W juoda, pilka, raudona
Bosch TWK2M164 elektrinis virdulys 1,7 L 2400 W juoda, pilka, raudona
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Doesn't contain | Bisphenol A (BPA) |
| Pallet net length | 120 cm |
| Pallet net height | 179 cm |
| Pallet net width | 80 cm |
| Overheat protection | Yes |
| Filtering | Yes |
| Concealed heating element | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| Removable filter | Yes |
| Power LED | Yes |
| Washable filter | Yes |
| Power plug type | Type F |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | Grey, Red, Black |
| Adjustable thermostat | No |
| Control type | Buttons |
| Anti-calc filter | Yes |
| Water level indicator | Yes |
| Power source | AC |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 2400 W |
| Depth | 158 mm |
| Width | 237 mm |
| Weight | 1.1 kg |
| Height | 267 mm |
| Cord storage | Yes |
| Cordless | No |
| Shape | Kettle shape |
| Lid opening type | Button |
| 360° rotational base | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Cord length | 0.8 m |
| Wide opening lid | Yes |
| Ergonomic grip | Yes |
| Products per pallet layer | 84 pc(s) |