- Prekė sandėlyje
-
−2%
Bosch TWK2M161 elektrinis virdulys 1,7 L 2400 W Baltas
Bosch TWK2M161 elektrinis virdulys 1,7 L 2400 W Baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Anti-calc filter | Yes |
| Boil-dry protection | Yes |
| Washable filter | Yes |
| Product colour | White |
| Water level indicator | Yes |
| Removable filter | Yes |
| Adjustable thermostat | No |
| Control type | Buttons |
| Housing material | Plastic |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Filtering | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Power | 2400 W |
| Power source | AC |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Height | 267 mm |
| Weight | 1.1 kg |
| Width | 237 mm |
| Depth | 158 mm |
| Ergonomic grip | Yes |
| Wide opening lid | Yes |
| Cord length | 0.8 m |
| Shape | Kettle shape |
| Auto power off | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Lid opening type | Button |
| Cordless | Yes |