- Prekė sandėlyje
Adler AD 1381 elektrinis virdulys
Adler AD 1381 elektrinis virdulys















Adler AD 1381 elektrinis virdulys
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Boil-dry protection | Yes |
| Water tank capacity | 0.5 L |
| Heating element material | Stainless steel |
| Housing material | Plastic |
| Product colour | White |
| Control type | Buttons |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power | 900 W |
| Power plug type | Type E/F |
| Power source | AC |
| Cord length | 0.7 m |
| Indication light | Yes |
| Cordless | Yes |