- Prekė sandėlyje
ADLER AD 1380B juodas elektrinis virdulys
ADLER AD 1380B juodas elektrinis virdulys












ADLER AD 1380B juodas elektrinis virdulys
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Control type | Lever |
| Water tank capacity | 1 L |
| Power | 1850 W |
| Power source | AC |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Maximum power | 2200 W |
| Depth | 140 mm |
| Height | 215 mm |
| Width | 195 mm |
| Cordless | No |
| 360° rotational base | Yes |
| Hinged lid | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Cord length | 0.7 m |
| Warnings | Avoid contact with water when using., Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply. |