- Prekė sandėlyje
ADLER AD 1377g pilkas silikoninis virdulys
ADLER AD 1377g pilkas silikoninis virdulys










ADLER AD 1377g pilkas silikoninis virdulys
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Housing material | Silicone |
| Control type | Buttons |
| Foldable | Yes |
| Product colour | Grey |
| Water tank capacity | 0.6 L |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 600 W |
| Power source | AC |
| Depth | 124 mm |
| Height | 195 mm |
| Folded height | 14.5 cm |
| Width | 180 mm |
| Cord length | 0.74 m |
| Cordless | No |
| Hinged lid | Yes |
| Detachable cable | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Warnings | Do not leave the unit unattended during operation., Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using. |