- Prekė sandėlyje
ADLER AD 1352 elektrinis virdulys
ADLER AD 1352 elektrinis virdulys










ADLER AD 1352 elektrinis virdulys
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Housing material | Metal |
| Product colour | White, Wood |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Control type | Lever |
| Power source | AC |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power | 1850-2200 W |
| Depth | 150 mm |
| Height | 255 mm |
| Width | 225 mm |
| Cordless | No |
| Hinged lid | Yes |
| 360° rotational base | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Warnings | Before cleaning, switch off and disconnect the unit from the power supply., Avoid contact with water when using., Do not leave the unit unattended during operation. |