- Prekė sandėlyje
Adler AD 1350 1,7L temperatūros valdomas LED elektrinis virdulys Juoda
Adler AD 1350 1,7L temperatūros valdomas LED elektrinis virdulys Juoda










Adler AD 1350 1,7L temperatūros valdomas LED elektrinis virdulys Juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Control type | Touch |
| Keep warm function time | 120 min |
| Water level indicator | Yes |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Water tank capacity | 1.7 L |
| Keep warm function | Yes |
| Anti-calc filter | Yes |
| Product colour | Black |
| Power | 2200 W |
| Power source | AC |
| Rated power | 1850 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Height | 260 mm |
| Depth | 160 mm |
| Width | 220 mm |
| Auto power off | Yes |
| Shape | Jug shape |
| Hinged lid | Yes |
| Cordless | No |
| Display | LED |
| 360° rotational base | Yes |
| Cord length | 0.7 m |