Ekonomiškas televizoriaus laikiklis Maclean, maks. VESA 600x400, 37-70', 45 kg, juodas, MC-939
Ekonomiškas televizoriaus laikiklis Maclean, maks. VESA 600x400, 37-70', 45 kg, juodas, MC-939





Ekonomiškas televizoriaus laikiklis Maclean, maks. VESA 600x400, 37-70', 45 kg, juodas, MC-939
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Balta |
| Orientacija | Peizažas / Portretas |
| Lengva montuoti | Taip |
| Montavimo rinkinys | Taip |
| Pridedamas spaustukas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Pakreipiamas | N |
| Pakreipimo reguliavimas | Ne |
| Įspėjimai | Neviršykite gamintojo rekomenduojamo maksimalaus naudotojo svorio. |
| Maksimalus ekrano dydis | 177,8 cm (70 colių) |
| Minimalus VESA laikiklis | 100 x 100 mm |
| Minimalus ekrano dydis | 94 cm (37") |
| Montavimas | Siena |
| Tinka televizoriui | Taip |
| Maksimali svorio talpa | 45 kg |
| Maksimalus VESA tvirtinimas | 600 x 400 mm |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |