- Prekė sandėlyje
„Electrolux EW7DX385AP“ džiovyklė su šilumos siurbliu, 8 kg, balta
„Electrolux EW7DX385AP“ džiovyklė su šilumos siurbliu, 8 kg, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Appliance placement | Freestanding |
| Reversible doors | Yes |
| Drum interior light | Yes |
| Number of legs | 4 leg(s) |
| Door colour | Grey |
| Control type | Rotary |
| Cord length | 1.45 m |
| Ergonomic design | Yes |
| Engine type | Inverter Motor |
| Strainer | Yes |
| Easy to use | Yes |
| Display type | LED |
| Drying system | Heat pump |
| Door hinge | Left/right |
| Adjustable feet | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Loading type | Front-load |
| Product colour | Dark Grey, White |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Heat source | Electric |
| Power consumption (typical) | 700 W |
| Annual energy consumption | 97 kWh |
| Energy efficiency class | C |
| AC input voltage | 230 V |
| Width | 596 mm |
| Depth | 638 mm |
| Weight | 48 kg |
| Height | 850 mm |
| Drying programs | Wool, Delicate/silk, Eco Cotton, Delicate, Outdoor/sport, Sport, Easy ironing, Hygiene/anti-allergy, Bedding, Mix, Synthetics, Cotton |
| Noise level | 65 dB |
| Noise emission class | C |
| Rated capacity | 8 kg |
| Delayed start timer | Yes |
| Warnings | Connect the appliance to a correctly earthed electrical socket., Do not leave the unit unattended during operation., Do not touch hot surfaces of the appliance. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2054445 |