-
−3%
ELECTROLUX EW6D295GP džiovyklė
ELECTROLUX EW6D295GP džiovyklė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Integruotas ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
| Durų spalva | Pilka |
| Durų vyris | Kairė/dešinė |
| Būgno medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Džiovinimo sistema | Šilumos siurblys |
| Apverčiamos durys | Taip |
| Lengva naudoti | Taip |
| Pakrovimo tipas | Priekinis pakrovimas |
| Laido ilgis | 1,45 m |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Būgno vidaus apšvietimas | Ne |
| Produkto spalva | Balta |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Kojų skaičius | 4 koja(-os) |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Sietas | Taip |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | C |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 550 W |
| Metinis energijos suvartojimas | 103 kWh |
| Šilumos šaltinis | Elektrinis |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 230 V |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Gylis | 636 mm |
| Plotis | 596 mm |
| Svoris | 50,3 kg |
| Ūgis | 850 mm |
| Džiovinimo programos | Antklodė, Sportas, Džinsai, Subtilus, Sumaišykite, Lengvas lyginimas, Patalynė, Medvilnė, Vilnos sidabras, Atsigaivinti, Eko, Sintetika |
| Nominali talpa | 9 kg |
| Apsauga nuo glamžymosi | Taip |
| Triukšmo lygis | 64 dB |
| Triukšmo emisijos klasė | B. |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Įspėjimai | Prijunkite prietaisą prie tinkamai įžeminto elektros lizdo. Nelieskite karštų prietaiso paviršių., Nepalikite įrenginio be priežiūros veikimo metu. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2054446 |