- Prekė sandėlyje
Džiovyklė BOSCH WRB247D0SN
Džiovyklė BOSCH WRB247D0SN
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 14 - 16*
d. d.
| Gamintojas | Bosch |
| Džiovyklės tipas | Kondensacija |
| Montavimo tipas | Laisvai stovintis |
| Spalva | Balta |
| Gylis | 62,7 cm |
| Džiovinimo talpa | 9 kg |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | A |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A+++ |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | A |
| Kondensacijos efektyvumas, % | 95 |
| Garso lygio klasė | A |
| Triukšmo lygis | 57 dB |
| Šilumos siurblio džiovinimo technologija | Taip |
| Garų technologija | Taip |
| Savaime išsivalantis kondensatorius | Taip |
| Būgno sukimosi kryptis | Atvirkštinis sukimasis |
| Ciklo trukmė | 265 min. |
| Būgno apšvietimas | Taip |
| Batų/vilnos krepšys | Taip |
| Tiesioginė nutekėjimo žarna | Taip |
| Vilnos džiovinimo sertifikatas | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 79 kWh |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Pūkų filtras | Taip |
| Prisipildžiusios kondensato talpos indikatorius | Taip |
| Skaidrios durelės | Taip |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Maksimalus gylis | 67,5 cm |
| Aukštis | 84,2 cm |
| Plotis | 59,8 cm |