Džiovyklė BOSCH WQG2450RDN
Džiovyklė BOSCH WQG2450RDN





Džiovyklė BOSCH WQG2450RDN
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 7 - 9*
d. d.
| Gamintojas | Bosch |
| Džiovyklės tipas | Kondensacija |
| Montavimo tipas | Laisvai stovintis |
| Spalva | Pilka |
| Gylis | 61,3 cm |
| Džiovinimo talpa | 9 kg |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | A++ |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | B. |
| Kondensacijos efektyvumas, % | 91 |
| Garso lygio klasė | B. |
| Triukšmo lygis | 62 dB |
| Šilumos siurblio džiovinimo technologija | Taip |
| Garų technologija | Taip |
| Variklio tipas | Inverteris |
| Savaime išsivalantis kondensatorius | Taip |
| Būgno sukimosi kryptis | Vienpusis apvertimas |
| Ciklo trukmė | 174 min. |
| Būgno apšvietimas | Taip |
| Batų/vilnos krepšys | Taip |
| Tiesioginė nutekėjimo žarna | Taip |
| Vilnos džiovinimo sertifikatas | Taip |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 128 kWh |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Pūkų filtras | Taip |
| Prisipildžiusios kondensato talpos indikatorius | Taip |
| Skaidrios durelės | Taip |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Maksimalus gylis | 64,8 cm |
| Aukštis | 84,2 cm |
| Plotis | 59,8 cm |