- Prekė sandelyje
DŽIOVYKLĖ B3T67230 BEKO
DŽIOVYKLĖ B3T67230 BEKO



DŽIOVYKLĖ B3T67230 BEKO
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | B3T67230 |
| Plotis | 59.7 cm, 543 mm. |
| Gylis | 47 cm |
| Aukštis | 84.6 cm, 846 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Svoris | 39.50 kg, 40.95 kg. |
| Būgno talpa | 7 kg |
| Energinio efektyvumo klasė | D |
| Džiovinimo tipas | Kondensacinis su šilumos siurbliu |
| Metinės energijos sąnaudos | 212 kWh |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | B |
| Programų skaičius | 17 |
| Triukšmo lygis | 64 - 64dB |
| Valdymas | Sensorinis |
| Ekranas | Taip |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 597 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |