Sifonas Ani Plast A0115, 40 mm
Sifonas Ani Plast A0115, 40 mm



Sifonas Ani Plast A0115, 40 mm
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ANI_PLAST, Ani Plast |
| Modelis | A0115 |
| Paskirtis | Praustuvui, Plautuvei |
| Išvesties vamzdžio skersmuo | 40 mm |
| Colinė jungtis | 1 1/2" |
| Medžiaga | Polipropilenas (PP), Plastikas |
| Skersmuo | 40 mm |
| Spalva | Balta sp |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Komplekte | Yra lanksti žarna |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.34 kg. |
| Ilgis | 490 mm. |
| Plotis | 280 mm. |
| Aukštis | 60 mm. |
| Pagaminimo šalis | LT |