Vivitek DX335ST trumpo nuotolio projektorius
Vivitek DX335ST trumpo nuotolio projektorius
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Triukšmo lygis (ekonominiu režimu) | 27 dB |
| Triukšmo lygis | 31 dB |
| Produkto tipas | Standartinio projekcijos projektorius |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (ekonominiu režimu) | 210 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 250 W |
| Ūgis | 114 mm |
| Svoris | 2,9 kg |
| Gylis | 236 mm |
| Plotis | 313 mm |
| Nuotolinio valdymo pultas pridedamas | Taip |
| Garantinė kortelė | Taip |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Rankinis | Taip |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Ekrano raiška | 1024 x 768 pikselių |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| RMS vardinė galia | 16 W |
| Kompozitinio vaizdo įvestis | 1 |
| Garso (K/D) išvestis | 1 |
| Nuosekliosios sąsajos tipas | RS-232 |
| Garso (K/D) įvestis | 1 |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
| Palaikomi vaizdo režimai | 576i, 720p, 480p, 1080p, 1080i, 576p, 480i |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1920 x 1200 (WUXGA), 1024 x 768 (XGA) |
| Priartinimo galimybė | Taip |
| Mastelio keitimo santykis | 1.1:1 |
| Metimo santykis | 0,52:1 |
| Projekcijos atstumas | 0,75–1,33 m |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 30000:1 |
| Projektoriaus ryškumas | 3800 ANSI liumenų |
| Ekrano dydžio suderinamumas | 694,4–7620 mm (27,3–300 colių) |
| Projektoriaus gimtoji raiška | XGA (1024 x 768) |
| Projekcijos technologija | DLP |
| Natūralus kraštinių santykis | 4:3 |
| Šviesos šaltinio tarnavimo laikas (ekonominiu režimu) | 10000 val. |
| Lempos galia | 203 V |
| Šviesos šaltinio tarnavimo laikas | 5000 val. |
| Šviesos šaltinio tipas | Lempa |