-
−3%
Vivitek DX330 duomenų projektorius Standartinis projektorius 4000 ANSI liumenų DMD XGA (1024x768) 3D White
Vivitek DX330 duomenų projektorius Standartinis projektorius 4000 ANSI liumenų DMD XGA (1024x768) 3D White
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Noise level (economic mode) | 27 dB |
| Noise level | 33 dB |
| Product type | Standard throw projector |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Product colour | White |
| Cable lock slot | Yes |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (economy mode) | 200 W |
| Power source | AC |
| Power consumption (typical) | 240 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Width | 313 mm |
| Depth | 236 mm |
| Height | 114 mm |
| Weight | 2.7 kg |
| Remote control included | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Manual | Yes |
| Cables included | VGA, Power |
| Built-in display | Yes |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Display diagonal | 1.4 cm (0.55") |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| RMS rated power | 10 W |
| Serial interface type | RS-232 |
| Composite video in | 1 |
| Audio (L/R) in | 1 |
| Audio (L/R) out | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI version | 1.4b |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Supported video modes | 720p, 480p, 1080p, 480i, 576i, 576p, 1080i |
| Analog signal format system | PAL, SECAM, NTSC |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| 3D | Yes |
| Zoom type | Fixed |
| Zoom ratio | 1.1:1 |
| Zoom capability | Yes |
| Offset | 115% |
| Throw ratio | 1.94 - 2.16 : 1 |
| Focal length range | 22.5 - 25.79 mm |
| Aperture range (F-F) | 2.42 - 2.62 |
| Projection technology | DMD |
| Contrast ratio (typical) | 30000:1 |
| Horizontal synchronization (max) | 102 kHz |
| Projector native resolution | XGA (1024x768) |
| Uniformity | 80% |
| Projection distance | 1.2 - 12 m |
| Horizontal synchronization (min) | 15 kHz |
| Projector brightness | 4000 ANSI lumens |
| Vertical synchronization (max) | 120 kHz |
| Vertical synchronization (min) | 23 kHz |
| Screen size compatibility | 694.4 - 7620 mm (27.3 - 300") |
| Keystone correction, vertical | 40° |
| Native aspect ratio | 4:3 |
| Lamp power | 203 W |
| Light source type | Lamp |
| Service life of light source (economic mode) | 10000 h |
| Service life of light source | 5000 h |