Cama vitrinos SOHO S1 juodos/juodos blizgios
Cama vitrinos SOHO S1 juodos/juodos blizgios
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 10 - 15*
d. d.
| Rėmo spalva | Juoda |
| Lentynų medžiaga | Grūdintas stiklas |
| Stalčių skaičius | 3 stalčiai(-iai) |
| Rankenos spalva | Sidabras |
| Rankenos medžiaga | Plastikas |
| Tiekėjo kolekcijos pavadinimas | SOHO |
| Durų skaičius | 1 durys |
| Lentynų skaičius | 3 lentynos |
| Pėdos | Taip |
| Tipas | Vitrina |
| Veidrodis | Ne |
| Durų spalva | Juoda |
| Palaikomas išdėstymas | Grindų pastatomas |
| Produkto tipas | Prie sienos montuojama spintelė |
| Papildoma informacija | Savarankiškai surenkami baldai, Universalus durų surinkimas (dešinė/kairė), Galimos foninio apšvietimo spalvos: šalta balta, raudona, mėlyna, žalia, Papildomas LED lentynų apšvietimas (už papildomą mokestį), Įstiklintas priekis, Komplektų nuotraukose parodytas išdėstymo su kitais kolekcijos baldais pavyzdys. Likę modeliai parduodami atskirai. Galima įsigyti LED spintelių apšvietimą. Laminuota medžio drožlių plokštė atspari mechaniniam poveikiui ir ekstremalioms temperatūroms |
| Durų tipas | Varstomos durys |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštės |
| Durų medžiaga | Vidutinio tankio medienos plaušų plokštė (MDF), grūdintas stiklas |
| Rėmo apdailos tipas | Matas |
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Gylis | 410 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Ūgis | 1920 mm |
| Pakuotės svoris | 54,5 kg |
| Pakuočių skaičius | 2 |
| Antros pakuotės svoris | 14,5 kg |
| Antros pakuotės matmenys | 78 x 41,5 x 9,5 cm |
| Pirmosios pakuotės svoris | 40 kg |
| Pirmosios pakuotės matmenys | 193 x 64 x 5,5 cm |