UGREEN AV199 ilgintuvas nuo 2x RCA (Cinch) iki 2x RCA (Cinch), 3m
Prekės kodas: 028805425451

UGREEN AV199 ilgintuvas nuo 2x RCA (Cinch) iki 2x RCA (Cinch), 3m

Prekės kodas: 028805425451
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
1241
Prekė sandelyje

Garantija 
12 mėn.

Pristatymas 
per 8 - 16
d. d.

Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Netaikoma

RCA kabelis UGREEN AV199

Funkcinis RCA kabelis UGREEN AV199 yra patikimo signalo perdavimo ir plataus suderinamumo garantija. 24k paauksuotos jungtys užtikrina patikimą ryšį tarp įrenginių, o specialus pintas apvalkalas neleidžia kabeliui susipainioti. Pasinaudokite galimybėmis, kurias siūlo AV199.

Mėgaukitės keliais būdais nei vienu

Klausykite muzikos ir žiūrėkite filmus neprarandant garso kokybės. Prijunkite AV199 prie televizoriaus ir pasijuskite tarsi koncerte su savo mėgstamu atlikėju. Kelių signalų palaikymas užtikrina sodrų erdvinį garsą. Išgirskite paslėptas detales ir mėgaukitės dainomis kaip niekada anksčiau. Mėgaukitės nuostabiu vaizdu ir garsu nesijaudindami dėl ryšio problemų. Palepinkite save nepamirštama patirtimi.

Jokių trukdžių

AV199 laidas užtikrina patikimą perdavimą. Jo varinė šerdis yra sustiprinta, kad būtų užtikrinta dviguba apsauga, kuri pašalina galimus trukdžius, o paauksuotos jungtys sukurtos taip, kad neiškristų ar neatsilaisvintų. Jis taip pat suteikia papildomą apsaugą nuo nusidėvėjimo, todėl daugelį metų galėsite mėgautis puikiu garsu.

Tvirta konstrukcija

Siekiant apsaugoti kabelį nuo pažeidimų, apsauginis korpusas, saugantis jungtis, yra pagamintas iš vario lydinio, o specialus pintas apvalkalas apsaugo nuo kabelio susipainiojimo ir pažeidimo, suteikdamas jam lankstumo. Jums nebereikia jaudintis dėl greito laido lūžimo ar atsitiktinio sugadinimo.

Specifikacija:

Gamintojas UGREEN
Modelis AV199
Tipas RCA (Cinch) vyras-vyras
Ilgis 3 m
Įžeidžiantys bei reklaminio pobūdžio komentarai yra nepublikuojami.
Atsiliepimų nėra !
Atsiliepimas