Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Suteikite laidinį interneto ryšį USB-C įrenginiams
Suteikite savo nešiojamajam kompiuteriui, planšetiniam kompiuteriui, staliniam kompiuteriui ir kitiems USB-C maitinamiems žiniatinklio įrenginiams prieigą prie laidinio tinklo ryšio. Jis sukurtas taip, kad dauguma šiuolaikinių įrenginių galėtų mėgautis galingu, momentiniu laidiniu tinklo ryšiu.
2,5 gigabito tinklas greitam ir stabiliam duomenų perdavimui
Turėdamas USB 3.0 C tipo prievadą ir 2,5 gigabito eterneto prievadą, jis palaiko iki 2,5 Gbps tinklo greitį, kad būtų galima greičiau perduoti ir atsisiųsti didelius failus, sklandžiai transliuoti, mėgautis įtraukiančiais žaidimais ir dar daugiau.
Paprasta naudoti su „Plug Play“ funkcija
Tiesiog prijunkite ir per kelias sekundes būsite paruošti naudoti – nereikia rankiniu būdu diegti tvarkyklių.
| Santrauka | TP-Link UE302C. Ryšio technologija: Vielinis, Pagrindinio kompiuterio sąsaja: USB C tipo, Sąsaja: Ethernet. Maksimalus duomenų perdavimo greitis: 2500 Mbit/s. Produkto spalva: Pilka |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.tp-link.com/au/home-networking/computer-accessory/ue302c/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,03 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,155 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,09 |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| Pagrindinio kompiuterio sąsaja | USB C tipo |
| Sąsaja | Ethernet |
| Ethernet sąsajos tipas | 2,5 gigabito eternetas |
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet LAN duomenų perdavimo sparta | 10/100/1000/2500 Mb/s |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | 2500 Mb/s |
| Tinklo standartai | IEEE 802.3bz |
| Komponentas skirtas | Stacionarus kompiuteris / nešiojamas kompiuteris |
| Vidinis | Ne |
| Produkto spalva | Pilka |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Taip |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Android“ / „Chrome“ OS / „iOS“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Gylis | 24 mm |
| Ūgis | 19 mm |
| Plotis | 68 mm |
| Modelio pavadinimas | UE302C |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0004185 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,067 kg |