Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Greitas ir tikslus kirpimas
Tolygiems ir švelniems rezultatams
Greitis ir patogumas kiekvieną kartą. Mūsų suapvalinti galiukai užtikrina švelnų kirpimą, o savaime galandantys peiliukai pagreitina kirpimą, nes apsaugo nuo pakartotinių kirpimų. Be to, su 20 ilgio nustatymų gausite norimą tikslumą.
- Užsiregistravus Philips.com svetainėje per 90 dienų nuo įsigijimo datos
| Santrauka | „Philips Beard Trimmer 3000 Series BT3617/15“ barzdos kirpimo mašinėlė su apvaliais peiliukų galiukais. Minimalus plaukų ilgis: 0,5 mm, Didžiausias plaukų ilgis: 2 cm, Tikslus žingsnelis: 0,5 mm. Produkto spalva: Tamsiai mėlyna. Maitinimo šaltinis: Baterija, Veikimo laikas: 60 min., Baterijos technologija: Ličio jonų (Li-ion). Tikslių šukų skaičius: 1 vnt. |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,19 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,1 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,05 |
| Maksimalus plaukų ilgis | 20 mm |
| Minimalus plaukų ilgis | 0,5 mm |
| Ilgio žingsnių skaičius | 20 |
| Priežiūra be alyvos | Taip |
| Savaime galandantis peilis | Taip |
| Tikslus žingsnis | 0,5 mm |
| Apipjaustymo stiliai | Trumpa barzda |
| Drėgnai ir sausai | Taip |
| Belaidis | Taip |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| Produkto spalva | Tamsiai mėlyna |
| Baterijų technologija | Ličio jonų (Li-Ion) |
| Baterijos įtampa | 5 V |
| Įkrovimo indikatorius | Taip |
| Įkrovimo laikas | 4 val. |
| Veikimo laikas | 60 min. |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Įkraunamas | Taip |
| USB įkrovimas | Taip |
| Priedų kiekis | 1 |
| Valymo šepetys | Taip |
| Tikslių šukų skaičius | 1 vnt. |
| Modelis | BT3617/15 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 4 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,001126 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,325 kg |