Plaukų džiovintuvas Deerma CF15W
Plaukų džiovintuvas Deerma CF15W
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 16*
d. d.
Dabar galite jaustis kaip kirpykloje savo namuose. „Deerma CF15W“ plaukų džiovintuvas leidžia greitai ir saugiai išdžiovinti plaukus, jis taip pat siūlo 2 režimus ir 2 greičius. Jo galia siekia 1600–2000 W. Prietaisas yra itin lengvas ir patogus – jį galite lengvai pasiimti su savimi į kelionę. Jis taip pat turi magnetinį antgalį, kuris palengvina plaukų formavimą.

Patirkite, kad plaukų džiovinimas visai neužtrunka ilgai. Šis plaukų džiovintuvas yra galingas ir veikia iki 18 000 aps./min. greičiu. Prietaisas taip pat turi įmontuotą ventiliatorių su 7 mentėmis, kuris gali užtikrinti iki 14 m3/s oro srauto greitį. Visa tai leidžia išdžiovinti plaukus akimirksniu, nerizikuojant jų pažeisti.

Pritaikykite džiovintuvo veikimą pagal savo poreikius arba plaukų tipą. CF15W leidžia pasirinkti vieną iš 2 greičio lygių. Jis taip pat siūlo 2 režimus – karštą ir šaltą orą. Tai gali labai palengvinti plaukų formavimą ir gražių šukuosenų kūrimą. Išbandykite galimas parinktis ir pažiūrėkite, kuri geriausiai atitinka jūsų poreikius!

Komplekte yra magnetinis antgalis, kurį galima pasukti 360° kampu. Jį lengva uždėti ir nuimti. Jis palengvina plaukų formavimą ir pakelia juos prie šaknų. Jis turi dvisluoksnę izoliaciją, todėl nereikės jaudintis dėl nudegimų.

CF15W plaukų džiovintuvas yra saugus naudoti ir nepažeidžia jūsų plaukų. Jis aprūpintas pažangia temperatūros reguliavimo sistema. Jei temperatūra viršija tam tikrą lygį, prietaisas automatiškai išsijungia. Tai efektyviai apsaugo džiovintuvą nuo perkaitimo, todėl galite mėgautis saugiu naudojimu.

Vykstate atostogauti? Dabar galite lengvai pasiimti plaukų džiovintuvą su savimi! CF15W sveria tik 0,47 kg, tai yra lengviau nei 0,5 litro vandens butelis. Be to, jis pakankamai mažas, kad lengvai tilptų į lagaminą ar kelioninį krepšį. Jums nebereikės aukoti galimybės greitai ir patogiai išdžiovinti plaukų keliaujant!

„Deerma CF15W“ plaukų džiovintuvas turi ergonomišką rankeną, kuri patogiai priglunda prie rankos, ir 1,65 m laidą, leidžiantį laisvai judėti. Be to, kruopščiai apgalvotas dizainas neleidžia plaukams susivelti. Prietaisas taip pat atrodo tikrai gerai ir yra atsparus nusidėvėjimui. Mėlyna spalva ir rožinio aukso detalės suteikia jam žaviai elegantišką charakterį.

| Prekės ženklas | Deerma |
|---|---|
| Vardas | Daugiafunkcis plaukų džiovintuvas |
| Modelis | CF15W |
| Nominali galia | 1600–2000 W |
| Nominali įtampa | 220–240 V |
| Sukimosi greitis | 18 000 aps./min. |
| Oro greitis | 14 m3/s |
| Nominalus dažnis | 50–60 Hz |
| Kabelio ilgis | 1,65 m |
| Svoris | 0,47 kg |
| Gamintojas | DEERMA |
| Grynasis svoris | 470 g. |
| Dėžutės ilgis | 27,00 cm. |
| Dėžutės plotis | 16,00 cm. |
| Dėžutės aukštis | 8,50 cm. |
| Bendras svoris | 690 g. |
| Jonizacija | Nie |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Didelio greičio funkcija | Taip |
| Galia (W) [angl.] | 2000 m. |