- Nauja
Shark STYLE iQ Haushaltsgeräte Multistyler šiltai juodas 1750 W 2,4 m
Shark STYLE iQ Haushaltsgeräte Multistyler šiltai juodas 1750 W 2,4 m
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Šukos | Ne |
| Nuimama(-os) plokštelė(-ės) | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Sukurta kelionėms | Ne |
| Galia | 1750 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Plotis | 161,7 mm |
| Gylis | 48 mm |
| Svoris | 662 g |
| Ūgis | 208,1 mm |
| Garbanų atlaisvinimo funkcija | Ne |
| Tinka plaukų tipams | Visi plaukai |
| Plaukų garbanojimas | Taip |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 4 |
| Greičių skaičius | 3 |
| Šildymo lygių skaičius | 5 |
| Plaukų džiovinimas | Taip |
| Plaukų tiesinimas | Taip |
| Technologijos | Šilta |
| Temperatūra (maks.) | 110 °C |
| Tipas | Daugiafunkcis plaukų formavimo prietaisas |
| Joninė funkcija | Ne |
| Plaukų priežiūros reikmenys | Garbanojimo geležis, Tiesintuvo antgalis |
| Pridedami priedai | „QuickSmooth“ šepetys, „FrizzFighter“ apdailos įrankis, greito retušavimo šepetys |
| Nešiojimo dėklas | Taip |
| Koncentratoriaus antgalis | Taip |
| Pasukamas laidas | Taip |
| Belaidis | Ne |
| Integruotas ekranas | Ne |
| Laido ilgis | 2,4 m |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |