GA.MA PH6080.BK IQ3 Perfetto plaukų džiovintuvas turi 1600 W galią, 4 temperatūros ir 3 greičio nustatymus, taip pat joninę funkciją. Komplekte yra koncentratorius ir difuzorius, o triukšmo lygis siekia 78 dB.
GA.MA PH6080.BK IQ3 Perfetto plaukų džiovintuvas turi 1600 W galią, 4 temperatūros ir 3 greičio nustatymus, taip pat joninę funkciją. Komplekte yra koncentratorius ir difuzorius, o triukšmo lygis siekia 78 dB.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
GA.MA PH6080.BK IQ3 Perfetto plaukų džiovintuvas turi 1600 W galią ir siūlo 4 temperatūros nustatymus, 3 greičio nustatymus bei joninę funkciją. Jame yra koncentratoriaus antgalis ir difuzorius, o triukšmo lygis siekia 78 dB.
Dizainas | |
|---|---|
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Nuimamas filtras | Taip |
| Laido ilgis | 3 m |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ergonomiška rankena | Taip |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Tylus režimas | Taip |
| Ekrano tipas | LED |
Galia | |
| AC įėjimo įtampa | 220 - 240 V |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Aukštis | 165 mm |
| Gylis | 48 mm |
| Plotis | 195 mm |
Veikimas | |
| Oro srautas | 74 m³/h |
| Šalto oro funkcija | Taip |
| Variklio tipas | AC |
Pakuotės Duomenys | |
| Pakuotės svoris | 1.8 kg |
| Pakuotės plotis | 245 mm |
| Pakuotės gylis | 100 mm |
| Pakuotės aukštis | 370 mm |
Pakuotės Turinys | |
| Naudojimo instrukcija | Taip |