- Prekė sandėlyje
GA.MA PH6080.BK IQ3 Perfetto plaukų džiovintuvas 1600 W, juodas
GA.MA PH6080.BK IQ3 Perfetto plaukų džiovintuvas 1600 W, juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Swivel cord | No |
| Designed for travel | No |
| Foldable handle | No |
| Product colour | Black |
| Silent mode | Yes |
| Cord length | 3 m |
| Control type | Buttons |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Hangable | No |
| Removable filter | Yes |
| Removable grid | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Display type | LED |
| Ergonomic handle | Yes |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power | 1600 W |
| Dual voltage | No |
| Weight | 294 g |
| Width | 195 mm |
| Depth | 48 mm |
| Height | 165 mm |
| Auto power off | No |
| Adjustable temperature | Yes |
| Motor speed | 110000 RPM |
| Turbo | No |
| Airflow | 74 m³/h |
| Number of temperature settings | 4 |
| Noise level | 78 dB |
| Number of speeds | 3 |
| Motor type | AC |
| Ionic function | Yes |
| Cool shot function | Yes |
| Concentrator nozzle | Yes |
| Carrying case | No |
| Diffuser nozzle | Yes |
| Manual | Yes |
| Smoothing nozzle | No |
| Warranty period | 2 year(s) |