Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Dirbk. Mokykis. Kurk – viskas išmaniau su dirbtiniu intelektu
Platesnis matymas. Švelnesnis akims.
8,68 colio HD ekranas
„Blackview LINK 2“ turi 8,68 colio HD ekraną su itin patogiu 16:10 aukso santykiu – kaip tik tinkamo dydžio skaityti naujienas, žiūrėti laidas su šeima ar peržiūrėti nuotraukas. Aiškus, sklandus ir paprastas naudoti – visa tai jūsų delne.
Lengva nešiotis. Patogu dirbti ir žaisti.
Vos 329 g sveriantis ir vos 8,5 mm plonas „Blackview LINK 2“ yra toks lengvas, kokio reikia jūsų dienai. Turėdamas patogų 8,68 colio ekraną, jis telpa į bet kokį krepšį ir puikiai tinka jūsų kasdieniam gyvenimui – puikiai tinka skaitymui, vaizdo skambučiams, naršymui ir šeimos pramogoms.
Kino pojūtis. Kad ir kur atsipalaiduotumėte
1080P „Widevine L1“ palaikymas
Su „Widevine L1“ ir „Blackview LINK 2“ galite žiūrėti „Netflix“, „Prime Video“ ir dar daugiau turinio viso HD formatu. Nesvarbu, ar tai šeimos filmų vakaras, ar laikas sau prieš miegą, kiekviena scena yra aiški ir įtraukianti.
Išgirsk kiekvieną žodį. Kiekvieną ritmą.
Dvigubi garsiakalbiai su „Smart-PA“
Su „LINK 2“ dvigubais garsiakalbiais ir „Smart-PA“ garso sistema mėgaukitės aiškiu, galingu garsu, kuris įkvepia gyvybės jūsų muzikai, vaizdo įrašams ir skambučiams – kad ir kur bebūtumėte.
Nereikia jokios sąrankos. Viskas paruošta
Integruotas WPS biuras
Tiesiog pasiimkite „LINK 2“ ir pradėkite dirbti su dokumentais, pristatymais ir skaičiuoklėmis bet kada ir bet kur. Nesvarbu, ar rašote užrašus iš pamokų, peržiūrite ataskaitas, ar ruošiate skaidres namuose, „WPS Office“ pasirūpins viskuo.
Komfortas akims. Dieną ir naktį
3 akių apsaugos režimai
„Blackview LINK 2“ visą dieną rūpinasi jūsų akimis, naudodamas skaitymo, naktinio apšvietimo ir tamsųjį režimus, kurie sumažina įtampą ir nuovargį dėl ilgo laiko prie ekrano, kad galėtumėte jaustis patogiai ir ilgiau susikaupti.
Didesnė baterija. Ilgesnė diena. Jokių rūpesčių.
Ilgai veikianti 5000 mAh baterija
„LINK 2“ turi galingą 5000 mAh bateriją, kurios pakanka dviem iš eilės vaizdo skambučiams, namų darbų sesijoms ir naršymui internete. Jokių rūpesčių – tiesiog galia visai dienai, kuria galite pasikliauti.
Norėdami atrakinti, kalbėkite. Saugu naudoti.
DI balso aktyvinimas
Naudodama dirbtiniu intelektu pagrįstą balso atpažinimą, „LINK 2“ užtikrina, kad tik jūs galėtumėte pasiekti savo įrenginį, siūlydama saugų prisijungimą ir pritaikytas funkcijas vien tik jūsų balsu.
Jūsų diena. Išmaniau ir paprasčiau
AI pasaulinis išmanusis valdymas
„LINK 2“ dirbtinio intelekto „Global Smart Control“ leidžia mokiniams, senjorams ir šeimoms tvarkyti „Gmail“, „Google“ žemėlapius ir kt. – tiesiog balsuojant arba rašant. Nesvarbu, ar tai būtų mokykliniai darbai, kelionės ar šeimos pokalbiai, dirbtinis intelektas padeda viską padaryti greičiau ir paprasčiau.
Visas ekranas. Visiškas išmaniojo telefono palaikymas.
Dirbtinio intelekto viso ekrano išmanioji pagalba
Jis nuskaito jūsų ekraną realiuoju laiku, kad teiktų akimirksniu suasmenintą pagalbą – nereikia perjungti programų. Puikiai tinka mokiniams, šeimoms ir kasdienėms užduotims. Paprastas balso ir lietimo valdymas leidžia išmaniąją pagalbą gauti visiems.
Jūsų balsas. Momentinis atsakas.
Suasmenintas
Įjungtas balsu valdomas dirbtinis intelektas
Išmanūs klausimai ir atsakymai
„LINK 2“ balso klausimų ir atsakymų funkcija padeda greitai ir aiškiai rasti atsakymus, naudojant pokalbio toną. Pasirinkite jums patinkantį balsą ir kaskart mėgaukitės sklandžia ir lengva sąveika.
Kalbėk vieną kartą. Atsakymai realiuoju laiku.
Visada įjungta.
Dirbtinio intelekto pokalbiai realiuoju laiku
„LINK 2“ užtikrina, kad jūsų pokalbiai vyktų – įvairiose programėlėse ir seansuose – su išmaniąja atmintimi, kuri tikrai jus supranta.
Greita prieiga. Visiška kontrolė.
Patobulinta apatinė užduočių juosta
Naudodami patobulintą „LINK 2“ apatinę užduočių juostą, akimirksniu perjunkite programas ir paleiskite padalinto ekrano režimą. Išlikite atidūs darbe ir mėgaukitės nepertraukiamomis pramogomis.
Išgirsk. Pamatyk. Suprask.
Tiesioginiai subtitrai
Naudodami tiesioginius subtitrus „LINK 2“ platformoje, aiškiai girdėkite kiekvieną žodį su momentiniais subtitrais. Įveikite kalbos barjerus ir išlikite susikaupę, kad ir kur eitumėte.
| Santrauka | Blackview LINK 2. Ekrano įstrižainė: 22,1 cm (8,68"), Ekrano raiška: 800 x 1340 pikselių. Vidinės saugyklos talpa: 128 GB. Procesoriaus dažnis: 1,8 GHz, Procesoriaus šeima: Tiger, Procesoriaus modelis: T310. Vidinė atmintis: 4 GB. Galinės kameros raiška (skaitmeninė): 8 MP, Galinės kameros tipas: Viena kamera, Priekinės kameros raiška (skaitmeninė): 5 MP. „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 5 (802.11ac). Integruotas kortelių skaitytuvas. Svoris: 329 g. Numatyta operacinė sistema: „Android 15“. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.blackview.hk/products/item/link2 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,05 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,25 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,17 |
| Spalvos pavadinimas | Vidurnakčio juoda |
| Įrenginio tipas | Mobilusis planšetinis kompiuteris |
| Formos faktorius | Šiferis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ekrano ryškumas | 360 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 8,68 colio |
| Ekrano raiška | 800 x 1340 pikselių |
| HD tipo | HD |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 2 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Procesorių šeima | Tigras |
| Procesoriaus dažnis | 1,8 GHz |
| Procesoriaus gamintojas | Unisoc |
| Procesoriaus modelis | T310 |
| Vidinė atmintis | 4 GB |
| Vidinės atminties tipas | LPDDR4-SDRAM |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Virtuali RAM (maks.) | 12 GB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | „MicroSD“ („TransFlash“) |
| Vidinė atminties talpa | 128 GB |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 2000 GB |
| Saugojimo laikmenos | eMMC |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinės kameros raiška (skaitmeninė) | 5 MP |
| Galinės kameros raiška (skaitmeninė) | 8 MP |
| Galinio kameros tipas | Viena kamera |
| Vaizdo įrašymo režimai | 1080p |
| Palaikomos 3G juostos | 2100/900 MHz |
| Palaikomos 4G juostos | 1800/2300/2500/2600/700/800/850/900 MHz |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Palaiko dvi SIM korteles | Taip |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Ne |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a / 802.11b / 802.11g / „Wi-Fi 4“ (802.11n) / „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| BeiDou | Taip |
| Galilėjus | Taip |
| GPS (palydovinis) | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | „Android 15“ |
| Platforma | Androidas |
| Vartotojo sąsaja (UI) | DokeOS 4.2 |
| Baterijos talpa | 5000 mAh |
| Baterija pridedama | Taip |
| Greitas įkrovimas | Taip |
| Budėjimo laikas | 480 val. |
| Baterijos veikimo laikas ciklais | 800 |
| Baterijos veikimo laikas per ciklą | 3992 min. |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E. E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP44 |
| Remontuojamumo klasė | B. |
| Pakartotinio laisvo kritimo patikimumo klasė | C |
| Gylis | 8,5 mm |
| Ūgis | 212,94 mm |
| Svoris | 329 g |
| Plotis | 125,58 mm |
| Maksimalus palaikomas RAM kiekis | 12 GB |
| Remontuojamumo indeksas | 3.6 |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2477381/fiches?language=EN |
| EPREL registracijos numeris | 2477381 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelis | 2 NUORODA |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,002742 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,845 kg |