NOVEEN ELEKTRINĖ BATA EB550 PILKA 30X30X24CM
NOVEEN ELEKTRINĖ BATA EB550 PILKA 30X30X24CM









NOVEEN ELEKTRINĖ BATA EB550 PILKA 30X30X24CM
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Tipas | Kojų šildytuvas |
| Temperatūros valdymo tipas | Elektroninis |
| Greitas įkaitimas | Taip |
| Šildymo lygių skaičius | 3 |
| Specifinės savybės | Nuimamą pamušalą galima skalbti skalbimo mašinoje 30 °C temperatūroje |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Produkto spalva | Pilka |
| Valdymo tipas | Nuotolinis |
| Didžiausias batų dydis | 46 |
| Vidinis audinys | Nuimamas minkštas vilnos pamušalas |
| Išorinis audinys | Minkštas pliušinis paviršius |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Svoris | 890 g |
| Gylis | 300 mm |
| Ūgis | 240 mm |
| Plotis | 300 mm |
| Galia | 100 W |
| Temperatūros nustatymai | 3 temperatūros nustatymai: 45/55/65 °C +/- 5 °C |