Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 7 - 16*
d. d.
Nešiojamajam kompiuteriui prijungus prie elektros tinklo, jam reikalingas patikimas maitinimo šaltinis. Jei pametėte nešiojamojo kompiuterio maitinimo adapterį, jis sugedęs arba jums tiesiog reikia antro, pavyzdžiui, kai esate kelyje, šis pakaitinis maitinimo adapteris yra puikus pasirinkimas. Originalus maitinimo adapteris dažnai būna labai brangus arba jo visai nebėra. Su šiuo pakaitiniu maitinimo adapteriu iš „vhbw“ turite pilnai veikiančią ir prieinamą alternatyvą.
Tiksliai pagaminti kištukai tvirtai įstatomi į įrenginį ir lizdą. Galite lengvai prijungti nešiojamąjį kompiuterį ir vėl jį naudoti kaip įprasta.
Tuščios baterijos ar akumuliatoriai dabar yra praeitis.
| Įvesties kintamoji srovė | 100–240 V |
| Išėjimo nuolatinė srovė | 19 V / 3,42 A |
| Našumas | 65 W |
| dažnis | 50/60 Hz |
| Ryšiai | 1x europinis kištukas, 1x įrenginiui būdingas kištukas |
| Spalva | juoda |
| medžiaga | Plastikas / Metalas |
| Svoris | 258 g |
| Kabelio ilgis | apie 200 cm |
| Tinka | Asus TX300, Asus TX300CA |
| Pakeičia | Asus A90-XB3NN0PW00040Y, Asus ADP-65AW, Asus PA-1650-67 |