-
−28%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Addison 303014 nešiojamo kompiuterio dėklas yra apsauginis įmautas, skirtas nešiojamiesiems kompiuteriams su ekranais iki 35,8 cm (14,1"). Pagamintas iš patvaraus nailono, jis pasižymi elegantišku juodu rėmelio dizainu.
Savybės | |
|---|---|
| Maksimalus ekrano dydis | 35,8 cm (14,1") |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinė |
| Skyrių skaičius | 3 |
| Dėklo tipas | Rėmelis |
| Pagrindinė produkto spalva | Juoda |
| Suderinamumas | Bet kurio prekės ženklo |
| Medžiaga | Nailonas |
Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 800 g |
| Plotis | 405 mm |
| Gylis | 100 mm |
| Aukštis | 310 mm |
| Nešiojamo kompiuterio skyriaus matmenys (P x G x A) | 360 x 250 x 38 mm |