-
−4%
Nešiojamas kompiuteris Lenovo Yoga 7 R7 16GB 512GB 16"
Nešiojamas kompiuteris Lenovo Yoga 7 R7 16GB 512GB 16"
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | HP, Lenovo |
| Serija | Lenovo Yoga 7 |
| Kompiuterio tipas | Verslui, Ultrabook |
| Svoris | 1.99 kg, 3.4 kg. |
| Ilgis | 361.79 mm, 500 mm. |
| Plotis | 249.95 mm, 260 mm. |
| Aukštis | 16.99 mm, 160 mm. |
| Ekrano įstrižainė | 16 in |
| Ekrano paviršiaus tipas | Blizgus |
| Korpuso spalva | Pilka sp |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Vaizdo plokštės modelis | AMD Radeon 780M |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Procesoriaus tipas | AMD |
| Procesoriaus klasė | AMD Ryzen 7 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Operatyviosios atminties tipas | LPDDR5X |
| Vaizdo plokštės tipas | AMD |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| Vaizdo plokštės serija | Radeon |
| Su vaizdo kamera | Taip |
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Klaviatūros kalba | Anglų (US) |
| Klaviatūros apšvietimas | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Taip |
| Garantija baterijai | 12 mėn |
| Jungtys | Combo audio jack, USB 3.2, USB Type-C, HDMI 2.1 |
| Pagaminimo šalis | CN |