- Nauja
- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Nešiojamas ir universalus Mėgaukitės išskirtiniu nešiojamumu su itin lengvu ir plonu PM1 serijos monitoriumi. Kompaktiškas ir lengvas, jis lengvai telpa į krepšį, yra visur kartu su jumis ir puikiai tinka kaip antras ekranas pristatymams ar darbui kelyje. Ryškūs vaizdai Ryškios, tikroviškos spalvos atgyja „Full HD 1080p“ raiška. Filmai ir žaidimai atrodo tikroviškesni ir dramatiškesni, o smulkios detalės ir tekstas yra aiškūs dėl 1920x1080 raiškos ir 16:9 formato santykio. Paprastumas vienu kabeliu Supaprastinkite savo gyvenimą ir sukurkite paprastumą su šiuo vieno laido sprendimu. Vienas USB-C™ laidas prijungia jūsų PM1 ekraną prie nešiojamojo kompiuterio, leidžia bendrinti ekraną ir perduoti duomenis, tuo pačiu tiekiant energiją. Šiuo itin patogiu laidu taip pat galite prijungti įrenginį prie išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Platus žiūrėjimo kampas Bendrinkite ekrane rodomą vaizdą su šeima ir draugais, nes IPS technologijos dėka spalvos išlieka tikroviškos net ir esant plačiam, iki 178°, žiūrėjimo kampui. 100 Hz mirgėjimas be PM1 užtikrina patogią ir įtraukiančią žiūrėjimo patirtį, atnaujinant vaizdą 100 kadrų per sekundę dažniu, kad sumažintų mirgėjimą ir užtikrintų sklandesnį bei greitesnį vaizdą. Vesa montuojamas Universalus stovas patogiam žiūrėjimui, kuris lengvai gali būti naudojamas kaip VESA standartą atitinkantis laikiklis. Padėkite monitorių pagal savo poreikius ir optimizuokite savo darbo vietą.
| Santrauka | Acer PM161QT. Ekrano įstrižainė: 39,6 cm (15,6"), Ekrano technologija: LCD, Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių. RMS galingumas: 2 W. USB jungties tipas: USB C tipo. Gaminio tipas: Nešiojamas monitorius, Produkto spalva: Juoda, Tvirtinimo prie viršutinio skydelio sąsaja: 75 x 75 mm. Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR): D, Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų: 9 kWh, Maitinimo šaltinio tipas: AC |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.acer.com/gb-en/monitors/essential/pm1 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,26 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,42 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,075 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 800:1 |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 54–70 kHz |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–63 Hz |
| Ekrano ryškumas | 220 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 15,6 colio |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Reakcijos laikas | 6 ms |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 170° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 170° |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 2 W |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Ne |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Mini HDMI prievadų kiekis | 1 |
| USB prievadas | Taip |
| USB prievado tipas | USB C tipo |
| USB prievadų kiekis | 3 |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Skydinio montavimo sąsaja | 75 x 75 mm |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | Nešiojamas monitorius |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 10 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 9 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | D |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | D |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Kintamoji srovė |
| Gylis | 12,6 mm |
| Ūgis | 209,4 mm |
| Svoris | 1340 g |
| Plotis | 354 mm |
| Pridedami laidai | AC/HDMI į Mini-HDMI/USB Type-C |
| Siuntimo dėžės gylis | 42 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 26 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 1,9099999666214 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 7,5 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2257874/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| EPREL registracijos numeris | 2257874 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,00819 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,91 kg |
| Parametro lygis | 3 |