ŠALDYTUVAS B1RCNA344S BEKO
ŠALDYTUVAS B1RCNA344S BEKO



ŠALDYTUVAS B1RCNA344S BEKO
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | B1RCNA344S |
| Aukštis | 179.6 cm, 1850 mm. |
| Plotis | 59.5 cm, 640 mm. |
| Gylis | 66.5 cm |
| Svoris | 63.5 kg, 63.613 kg. |
| Spalva | Pilka sp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldiklis apačioje |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Metinės energijos sąnaudos | 241 kWh |
| Bendra šaldytuvo talpa | 301 l |
| Naudingoji šaldytuvo talpa | 209 l |
| Naudingoji šaldiklio talpa | 92 l |
| Triukšmo lygis | 37 dB |
| Šaldiklio stalčių skaičius | 2 |
| Automatinis atitirpinimas | Taip |
| Šaldymo sistema šaldytuve | Full no frost |
| Šaldymo sistema šaldiklyje | No frost |
| Lentynų skaičius | 4 |
| Keičiama durelių atidarymo kryptis | Taip |
| Ekranas | Ne |
| Lentynų medžiaga | Grūdintas stiklas |
| Greitas užšaldymas | Taip |
| Apšvietimo tipas | LED |
| Kompresorių kiekis | 1 |
| Termostatas | Taip |
| Termostato tipas | Elektroninis |
| Daržovių ir vaisių stalčius | Taip |
| Valdymas | Elektroninis |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 765 mm. |
| Pagaminimo šalis | RO |