Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | Thomson 32HG2S15W. Ekrano įstrižainė: 81,3 cm (32"), Ekrano raiška: 1366 x 768 pikseliai, HD tipas: HD, Ekrano technologija: LED, Ekrano forma: Plokščias, LED foninio apšvietimo tipas: Direct-LED. Išmanusis televizorius. Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Balta |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,49 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,79 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,11 |
| Ekrano įstrižainė | 32 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 80 cm |
| Ekrano raiška | 1366 x 768 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | HD |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| LED foninio apšvietimo tipas | Tiesioginis LED |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Gimtoji atnaujinimo dažnio | 60 Hz |
| Ekrano forma | Butas |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Hibridinė transliuojama plačiajuostė televizija (HbbTV) | Taip |
| Internetinė televizija | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | „Google“ televizija |
| Išmanieji režimai | Energijos taupymas / Žaidimas / Filmas / Sportas / Standartinis / Ryškus |
| Išmanusis televizorius | Taip |
| Vaizdo įrašų programėlės | „Amazon Prime Video“ / „Disney+“ / „Netflix“ / „YouTube“ |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | Taip |
| Bendroji sąsaja Plus (CI+) | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 3 |
| HDMI versija | 1.4 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| Garso dekoderiai | Dolby Audio / DTS skaitmeninis erdvinis garsas |
| Ekvalaizeris | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 16 W |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.1 |
| Ethernet LAN | Taip |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Produkto spalva | Balta |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Palaikomi garso formatai | AAC / FLAC / MP3 / WAV |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP / GIF / JPG / PNG |
| Triukšmo mažinimas | Taip |
| Tėvų kontrolė | Taip |
| Palaikomi vaizdo formatai | 3GP / AVI / FLV / MKV / MOV / MP4 / MPG / WEBM |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C / DVB-S / DVB-S2 / DVB-T / DVB-T2 |
| Derintuvo tipas | Skaitmeninis |
| Viešbučio režimas | Taip |
| Veikia su „Google Assistant“ | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 28 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 151 mm |
| Gylis (be stovo) | 82 mm |
| Aukštis (su stovu) | 456 mm |
| Aukštis (be stovo) | 423 mm |
| Svoris (su stovu) | 3500 g |
| Plotis (su stovu) | 720 mm |
| Plotis (be stovo) | 720 mm |
| Pakuotės gylis | 115 mm |
| Pakuotės aukštis | 491 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 4500 g |
| Pakuotės plotis | 795 mm |
| Siuntimo dėžės gylis | 79 cm |
| Siuntimo dėžės aukštis | 49 cm |
| Siuntimo dėžės svoris | 4 kg |
| Siuntimo dėžės plotis | 11 cm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2242216/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2242216 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelio pavadinimas | 32HG2S15W |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,04258 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 3,5 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 4 kg |