TELEVIZORIUS LG 43UA75003LA.AEU
TELEVIZORIUS LG 43UA75003LA.AEU
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | LG, LG |
| Plotis | 95.7 cm, 115 mm. |
| Gylis | 5.79 cm |
| Gylis su stovu | 23.3 cm |
| Aukštis | 55.8 cm, 646 mm. |
| Aukštis su stovu | 60.8 cm |
| Svoris | 6.8 kg, 10.4 kg. |
| Svoris be stovo | 6.7 kg |
| Spalva | Juoda sp |
| Įtampa | 100 - 240V |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 W |
| Ekrano tipas | LED |
| Ekrano įstrižainė | 43 in |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Ekrano dažnis | 60 Hz |
| Garso galia | 20 W |
| Vaizdo gerinimo sistemos | HDR10 / HLG. USB 2.0 jungčių skaičius- 2 |
| Garso sistema | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Procesoriaus modelis | α7 AI Procesors 4K Gen8 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2/T/C/S2/S |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| S/PDIF jungtis | Taip. 3.5mm ausinių lizdas- Ne |
| WiFi sąsaja | Taip |
| WiFi Direct sąsaja | Taip |
| Ethernet LAN (RJ | 45) lizdas- Taip |
| WiDi sąsaja | Ne |
| Bluetooth sąsaja | Taip |
| Kitos jungtys | CI, 2 x RF. "Smart TV"- Taip |
| 3D funkcija | Ne |
| Įdiegta operacinė sistema | webOS |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| DLNA | Ne |
| NFC | Ne |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Gamybos metai | 2025 |
| Ilgis | 1075 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |