LG 55XS4P-B 55 colių skaitmeninis reklaminis ekranas su „Full HD“ ryšiu, „webOS“ 24/7, juodas
LG 55XS4P-B 55 colių skaitmeninis reklaminis ekranas su „Full HD“ ryšiu, „webOS“ 24/7, juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Product design | Digital signage flat panel |
| Bezel width (top) | 1.2 cm |
| Panel mounting interface | 600 x 400 mm |
| Placement supported | Outdoor |
| VESA mounting | Yes |
| Bezel width (bottom) | 1.2 cm |
| Bezel width (side) | 9 mm |
| Power consumption (max) | 400 W |
| Power consumption (off) | 0.5 W |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 375 W |
| Heat dissipation | 1280 BTU/h |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 80% |
| Display height | 709.4 mm |
| Display weight | 26 kg |
| Display depth | 85.4 mm |
| Display width | 1235.5 mm |
| Ethernet LAN | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| On Screen Display (OSD) | Yes |
| Purpose | Commercial |
| Operating hours (hours/days) | 24/7 |
| Remote control included | Yes |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 139.7 cm (55") |
| Response time | 9 ms |
| LED backlight | Yes |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Contrast ratio (dynamic) | 500000:1 |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Panel type | IPS |
| Haze rate | 3% |
| Number of displays | 1 |
| Touchscreen | No |
| Display brightness | 4000 cd/m² |
| Panel life | 50000 h |
| LED backlighting type | Direct-LED |
| Number of built-in speakers | 2 |
| RMS rated power | 20 W |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| DisplayPorts quantity | 2 |
| DisplayPort version | 1.3 |
| RS-232C | Yes |
| HDMI ports quantity | 2 |
| HDMI version | 1.4 |
| DisplayPorts in | 1 |
| Remote (IR) input | 1 |
| USB 2.0 Type-B ports quantity | 1 |
| USB ports quantity | 1 |
| USB port | Yes |
| Remote (IR) output | 1 |
| DisplayPorts out | 1 |
| Warnings | The TV has live parts, use caution when connecting and disconnecting the power cord., The product may contain small parts, keep out of reach of children., The product contains electronic components that may be hazardous to the environment, do not dispose of in the regular rubbish bin, use an electronic waste collection point. |
| Internal memory | 16 GB |
| Operating system installed | WebOS |
| Operating system version | 6.0 |