Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Ulefone Armor Pad 4 Ultra Thermal“. Ekrano įstrižainė: 26,3 cm (10.4"), Ekrano raiška: 1200 x 2000 pikselių. Vidinės saugyklos talpa: 256 GB. Procesoriaus dažnis: 2 GHz, Procesoriaus šeima: „Mediatek“, Procesoriaus modelis: „Dimensity 6300“. Vidinė atmintis: 8 GB. Galinės kameros raiška (skaitmeninė): 50 MP, Galinės kameros tipas: Viena kamera, Priekinės kameros raiška (skaitmeninė): 32 MP. „Wi-Fi“ standartas: Wi-Fi 5 (802.11ac). Integruotas kortelių skaitytuvas. Svoris: 834,5 g. Numatyta operacinė sistema: „Android 14“. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.ulefone.com/products/armor-pad-4-ultra-thermal |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,06 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,3 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,2 |
| Įrenginio tipas | Mobilusis planšetinis kompiuteris |
| Formos faktorius | Šiferis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Apsaugos funkcijos | Atsparus dulkėms / Atsparus purslams / Atsparus vandeniui |
| Tvirtas dizainas | Taip |
| Ekrano ryškumas | 500 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 10,36 colio |
| Ekrano stiklo tipas | Gorilos stiklas |
| Ekrano raiška | 1200 x 2000 pikselių |
| HD tipo | 2 tūkst. |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Skydelio tipas | IPS |
| Procesoriaus padidinimo dažnis | 2,4 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Procesorių šeima | Mediatek |
| Procesoriaus dažnis | 2 GHz |
| Procesoriaus gamintojas | MediaTek |
| Procesoriaus modelis | Matmuo 6300 |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Suderinamos atminties kortelės | „MicroSD“ („TransFlash“) |
| Vidinė atminties talpa | 256 GB |
| Maksimalus atminties kortelės dydis | 2000 GB |
| Saugojimo laikmenos | Blykstė |
| Integruotų garsiakalbių skaičius | 2 |
| Priekinė kamera | Taip |
| Priekinės kameros diafragmos numeris | 2.45 |
| Priekinės kameros matymo lauko (FOV) kampas | 80,4° |
| Priekinės kameros raiška (skaitmeninė) | 32 MP |
| Panorama | Taip |
| Portreto režimas | Taip |
| Galinės kameros diafragmos numeris | 1,95 |
| Galinio kameros matymo lauko (FOV) kampas | 85 ° |
| Galinio fotoaparato blykstė | Taip |
| Galinės kameros raiška | 6138 x 8152 pikselių |
| Galinės kameros raiška (skaitmeninė) | 50 MP |
| Galinio kameros tipas | Viena kamera |
| Sulėtinto judesio režimas | Taip |
| Vaizdo įrašymo greitis | 30 kadrų per sekundę |
| Vaizdo įrašymas | Taip |
| 3G standartai | WCDMA |
| 4G standartas | LTE-TDD ir LTE-FDD |
| 5G standartas | Sub6 |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.2 |
| Mobiliojo tinklo ryšys | Taip |
| Mobiliojo tinklo generavimas | 5G |
| Artimojo lauko ryšys (NFC) | Taip |
| Aukščiausias „Wi-Fi“ standartas | „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| „Wi-Fi“ standartai | 802.11a / 802.11b / 802.11g / „Wi-Fi 4“ (802.11n) / „Wi-Fi 5“ (802.11ac) |
| 3,5 mm jungtis | Taip |
| USB 2.0 C tipo prievadų kiekis | 1 |
| Akselerometras | Taip |
| Aplinkos šviesos jutiklis | Taip |
| BeiDou | Taip |
| Elektroninis kompasas | Taip |
| Galilėjus | Taip |
| GLONASS | Taip |
| GPS (palydovinis) | Taip |
| Giroskopas | Taip |
| Magnetometras | Taip |
| Pozicijos vieta | Taip |
| Veido atpažinimas | Taip |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Taip |
| Įdiegta operacinė sistema | „Android 14“ |
| Platforma | Androidas |
| Baterijos talpa | 18600 mAh |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Greitas įkrovimas | Taip |
| Budėjimo laikas | 642 val. |
| Pokalbių laikas (3G) | 64 val. |
| USB C tipo įkrovimo prievadas | Taip |
| Reikalinga įkrovimo galia per USB C tipo jungtį (maks.) | 33 W |
| Tarptautinės apsaugos (IP) kodas | IP68 |
| Gylis | 14,3 mm |
| Ūgis | 261,7 mm |
| Svoris | 834,5 g |
| Plotis | 166,8 mm |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2393889/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| EPREL registracijos numeris | 2393889 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelio pavadinimas | „Armor Pad 4 Ultra Thermal“ kilimėlis |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,004542 kub. |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,48 kg |