PELĖ KOMPIUTERINĖ HP 1000 JUODA
PELĖ KOMPIUTERINĖ HP 1000 JUODA



PELĖ KOMPIUTERINĖ HP 1000 JUODA
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | HP, HP |
| Modelis | 1000 |
| Spalva | Juoda sp |
| Pelės pajungimo tipas | Laidinės - optinės |
| Pelės tipas | Standartinė |
| Jungties tipas | USB |
| Jautrumas (DPI) | 1200 - 1200 |
| Mygtukų skaičius | 3 |
| Šviesos šaltinis | Šviesos diodas |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Funkcijos | Nėra |
| Ilgis | 100 mm, 129 mm. |
| Plotis | 58.5 mm, 78 mm. |
| Aukštis | 39.5 mm, 47 mm. |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | Modernus, ergonomiškas dizainas |
| Svoris | 0.1 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |