Optinė laidinė pelė – Mad Catz BAT 6+
Optinė laidinė pelė – Mad Catz BAT 6+









Optinė laidinė pelė – Mad Catz BAT 6+
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 13*
d. d.
| Product colour | Black |
| Form factor | Ambidextrous |
| Illumination | Yes |
| Illumination colour | RGB |
| Cord length | 1.8 m |
| Power source | Cable |
| Weight | 115 g |
| Windows operating systems supported | Windows 8, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 |
| Scroll type | Wheel |
| Movement resolution | 16000 DPI |
| Buttons quantity | 10 |
| Movement detection technology | Optical |
| Polling rate | 2000 Hz |
| Acceleration (max) | 50 G |
| Device interface | USB Type-A |
| Movement speed (max) | 400 in/min |
| Purpose | Gaming |
| Buttons durability (million clicks) | 60 |
| Frame rate | 16000 fps |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Recommended usage | Gaming |
| Warnings | Do not open the housing to avoid risk of electric shock., Do not expose to water or other liquids. |