Automobilinis dviračių laikiklis Menabo Huggy Lock
Automobilinis dviračių laikiklis Menabo Huggy Lock



Automobilinis dviračių laikiklis Menabo Huggy Lock
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | MENABO, Menabo |
| Modelis | Huggy |
| Tvirtinimo būdas | Ant stogo |
| Maksimalus dviračių skaičius | 1 |
| Maksimalus dviračio svoris | 15 kg |
| Galima sulankstyti | Taip |
| Ilgis | 77 cm, 765 mm. |
| Plotis | 24 cm, 240 mm. |
| Dviratis rakinamas prie laikiklio | Taip |
| Svoris | 2.7 kg, 2.772 kg. |
| Medžiaga | Aliuminis, Plienas |
| Papildoma informacija | Garantija 24 mėn |
| Aukštis | 55 mm. |
| Pagaminimo šalis | IT |